W naszej ofercie znajdziecie Państwo bogaty wybór parapetów wewnętrznych. Zajmujemy się sprzedażą parapetów firmy VOX, parapety z płyt MDF, parapety z postformingu oraz konglomeratów.

Parapety wewnętrzne Profile VOX

 
Parapety wewnętrzne Profile VOX wykonane są z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Są estetyczne, trwałe, odporne na wszelkiego rodzaju zarysowania, przez co także łatwe w utrzymaniu czystości. Dostępna szeroka gama kolorystyczna oraz dowolność obróbki i montażu sprawia, iż stanowią nieodzowne wykończenie każdego okna. Dostępne są również rozwiązania dla indywidualnych wykonawców i inwestorów.

Zalety:
  • Łatwe w czyszczeniu
  • Odporne na zarysowania
  • Aksamitne w dotyku
  • Odporne na promienie UV
 

Parapety wewnętrzne MDF

Parapety wewnętrzne MDF wykonane są z wysokiej jakości drewnopochodnej płyty MDF. Pokryte są lakierem poliuretanowym lub naturalnymi fornirami, co zapewnia im estetykę oraz duże mozliwości aranżacyjne wnętrza. Technologia wykonania pozwala na dopasowanie kształtów oraz wymiarów do potrzeb klienta. Przycinane są na każdą długość i szerokość (długości powyżej 2,8 mb wykonywane są w dwóch częściach – łączone we wskazanym miejscu). Dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej.  

Parapety wewnętrzne z postformingu

Parapety wewnętrzne wykonane w technologii postformingu zbudowane są z płyty wiórowej, pokrytej laminatem dekoracyjnym HPL. Są odporne na działanie czynników zewnętrznych oraz uszkodzeń mechanicznych. Dzięki temu są łatwe w utrzymaniu czystości. Sprawdzają się we wszystkich wnętrzach mieszkalnych oraz przestrzeniach użyteczności publicznej. Proponujemy Państwu najlepszą gamę parapetów w Polsce.  

Parapety wewnętrzne z konglomeratu

Wyroby z konglomeratuu to połączenie odłamków skalnych z żywicami epoksydowymi. Są bardzo trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Szeroki wachlarz kolorów w połączeniu z profesjonalną obórbką daje bogatą gamę zastosowań, pozwalającym sprostać wymaganiom klienta. Doskonale harmonizują ze wszystkimi elementami wystroju i są naturalną ozdobą domu.


Parapety

Parapety wewnętrzneParapety zewnętrzne

Copyright © Okna, drzwi, parapety, okna trzyszybowe.